УВАГА!!!

У зв’язку з запровадженим карантином, відповідно до наказу Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка № 0-26 від 12 березня 2020 року, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року запланований на 27 березня 2020 року захід був перенесений. Відповідно реєстрацію учасників було продовжено до 15.00 10 квітня 2020 року.

Вся додаткова інформація щодо участі у вебінарах буде вислана усім зареєстрованим учасникам на електронну пошту вказану при реєстрації.

Реєструйтесь та слідкуйте за оновленнями!

Серія вебінарів ІТ тиждень у Львівському університеті

Мета заходу

Ознайомлення учнів шкіл з:

• ІТ освітою в Україні, її перевагами, перспективами працевлаштування, кваліфікаційними вимогами до майбутніх працівників ІТ-індустрії;
  • основними досягненнями сучасних інформаційних технологій;
  • новими інноваційними бакалаврськими освітніми програмами в галузі ІТ у Львівському національному університеті імені Івана Франка;
  • особливостями дуальної вищої освіти.

Цільова аудиторія

Майбутні вступники, які прагнуть отримати сучасну ІТ-освіту, знати основні тренди інформаційних технологій, ознайомитися з особливостями нових інноваційних бакалаврських освітніх програм у галузі ІТ:

194.44.208.158/moodle/

Серія вебінарів IT тиждень у Львівському університеті

Захід здійснюється на безоплатній основі і буде відбуватися 6 -10 квітня у дистанційній формі через ресурс it.lnu.edu.ua за підтримки провідних ІТ компаній Львова.

Для участі в заході необхідно до 15.00 10 квітня 2020 року зареєструватися за посиланням.

Зареєстрованим учасникам воркшопу буде надано доступ до матеріалів (відеолекцій та презентацій) зимової школи з інформаційних технологій DES 2020 (Data Engineering and Security) .

Більш детальна інформація про західу буде вислана усім зареєстрованим учасникам на електронну пошту вказану при реєстрації.

Організатори

Організатором ІТ заходу є Львівський національний університет  імені Івана. Франка.

Кафедра системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій (координатор – Роман Шувар),
Кафедра диференціальних рівнянь механіко-математичного факультету (координатор – Олег Бугрій)
Кафедра інформаційних систем факультету прикладної математики та інформатики (координатор – Петро Венгерський)

Захід організований за сприяння IT компаній

Спікери

Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів IT-компанії SoftServe
Ігор Костів, керівник Львівського офісу компанії GlobalLogic
Марта Романяк, Country Director Ukraine, Avenga
Андрій Павлів, CEO та засновник N-iX
Галина Даців, віце-президент з питань навчання та розвитку персоналу, SoftServe
Віталій Кухарський, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації
Роман Шувар, ЛНУ імені Івана Франка
Петро Венгерський, ЛНУ імені Івана Франка
Олег Бугрій, ЛНУ імені Івана Франка
Ольга Осередчук, голова ГЕР 02 Культура і мистецтво, тренер та експерт НАЗЯВО, керівник Центру маркетингу та розвитку Львівського університету імені Івана Франка
Юрій Фургала, декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій ЛНУ імені Івана Франка
Іван Дияк, декан факультету прикладної математики та інформатики ЛНУ імені Івана Франка
Ігор Гуран декан механіко-математичного факультету ЛНУ
Анастасія Васьків, координатор університетської програми в GlobalLogic.
Анна-Марія Фокшей, Talent Marketing Coordinator, SoftServe
Дарина Ціж, Event manager, N-iX